Pracownik Produkcji/ Pakowanie (Produkty Drobiowe) – Work4YouGlobal – Gouda

  • Gouda

Work4YouGlobal

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 5

Nasz klient, producent produktów drobiowych z okolic Rotterdam, Gouda, Bodergraven,

poszukuje pracowników produkcji.

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym:   13.27 € brutto/ h  + nadgodziny + dodatek dla kierowcy

WYMAGANIA

Język: angielski
W mowie: B1 , W piśmie: A2

Prześlij nam swoje aktualne CV, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą (50%)
  • Cechujesz się dobrą kondycją fizyczną i zręcznością
  • Masz doświadczenie jako pracownik produkcji

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne i odzież roboczą (jeansy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów drobiowych. Do Twoich obowiązków będzie należeć kontrola jakości, ważenie, przygotowanie opakowań, etykietowanie, pakowanie do pojemników zbiorczych i przygotowanie ich do wysyłki, dokładne sprawdzanie, czy skompletowane produkty są zgodne ze szczegółami zamówienia, układanie opakowań w skrzynkach, utrzymywanie miejsca w pracy w czystości. Możesz też zostać poproszony o pomoc przy prostych, powtarzalnych pracach produkcyjnych. Praca siedząca w temperaturze ok. 0 – 4°C

Uwaga:  na wyjazd przygotuj spodnie jeansy (jako spodnie robocze)

Lees hier meer