Pielęgnacja kwiatów- zbieranie zamówień- Holandia, wysokie tygodniówki w €! – Klaver Team – Gouda

  • Gouda

Klaver Team

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Inny
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 5

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas! Posiadamy prace przy kwiatach: produkcja bukietów, zbieranie zamówień, pielęgnacja sadzonek oraz pakowanie kwiatów.

Miejsce pracy- Holandia: Rotterdam/ Haga/ Westland/ De Lier/ Naaldwijk/ Maasdijk/ Monster/ Honselersdijk/ ‘s-Gravenzande

Oferujemy:

– extra bonusy ( po przepracowanych 5 tygodniach- 50€ a po 12 tygodniach aż 100€ dodatku od pracodawcy !! ) dodatkowe bonusy po 5 tygodniach dla kierowców samochodów służbowych

– praca od poniedziałku do soboty- płatne extra

– dodatkowo jeżeli masz prywatne zakwaterowanie w okolicach: Rotterdam/ Haga/ Westland/ De Lier/ Naaldwijk/ Maasdijk/ Monster/ Honselersdijk/ ‘s-Gravenzande czy innych pobliskich miejscowościach i szukasz nowej pracy- otrzymasz bonus 1000€

– tygodniowe wypłaty- przelewane na Twoje konto walutowe

– pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów

– wyposażone zakwaterowanie oraz transport do/z pracy

Kontakt: Kamila +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku!

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Klaver (KRAZ 18450)

ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa

WYMAGANIA

Język: angielski
W mowie: A2 ,

Szukamy osób zmotywowanych do pracy ! Mile widziana znajomość języka angielskiego (wyższa stawka godzinowa).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Do Twoich obowiązków należałoby:

– pakowanie kwiatów

– produkcja kompozycji kwiatowych, stroików

– czyszczenie, pielęgnacja kwiatów

– zbieranie zamówień w sklepie ogrodniczym

Lees hier meer